NAMAJAWATANNO TELEFON NO FAKSALAMAT EMEL
Dato' Fauzi AyobKetua Pengarah03-4104 130203-41041313fauzi@finas.my
Faridah MohamedSetiausaha Pejabat03-4104 130203-41041313faridah@finas.my
Dato' Azmir MutalibTimbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)03-4104 130303-41041477azmir@finas.my
Nurul Afini Binti Abdul RahimSetiausaha Pejabat03-4104 130403-41041477nurul@finas.my
Hj. Mohd Zulkifli Ab. WahabTimbalan Ketua Pengarah (Produksi & Teknikal)03 - 4104 130503 4104 1415zulkifli@finas.my
Khatijah Saru@Mohd TaibSetiausaha Pejabat03-4104 139703 4104 1415khatijah@finas.my
Hj. Hassan Asbor Bin Hassan MutaatPengarah Bahagian Kejuruteraan03-4104 141803-4104 1334hassan@finas.my
Nik Hafizah Hazwanee Nik Anuar
Setiausaha Pejabat03-4104 146203-4104 1334fiza@finas.my
Hj Abdul Khalid MaulodPengarah Bahagian Pembangunan Industri03-4104 136203-4104 1362khalid@finas.my
Hjh Subaidah Md TopPengarah Bahagian Kreatif & Teknikal03-7968 285903-79682052subaidah@finas.my
Raja Khairul Azman Raja Abd. KarimPengarah Bahagian Pemasaran03-4104 135403-4106 8509khairulazman@finas.my
YM Raja Mohamad Adhzim Bin Raja AhmadPengarah Bahagian Teknologi Audio Visual03-7968 210503-7968 2052adhzim@finas.my
Ahmad Syazli Muhd KhiarPengarah Bahagian Dasar & Penyelidikan03 - 4104 134403-4104 1415syazli@finas.my
Mohd Zokifli Mohamad Abu BakarPengarah Bahagian Galakan Pengambaran (FIMI)03-4104 145703 - 4106 8509zokifli@finas.my
Mohd Fazli Abdul AzizPengarah Bahagian Khidmat Pengurusan03- 4104 138803- 4107 5216fazli@finas.my
Rozita Waty RidzuanPengarah Bahagian Pengurusan Produksi03 - 7968 115203 - 7968 1137 rozita@finas.my
Hasnah AriffinAkauntan Kanan03-4104 131803-41041477hass@finas.my
Zainudin AmanDirector of Licensing & Enforcement03 - 4104 135803-4104 1334zainudin@finas.my
Tan Kah PohPengarah Bahagian Makmal03 - 7968 209203-7956 7463 tan@finas.my
Maffizan SaupieKetua Penolong Pengarah (FINAS Cawangan Sarawak)082-319 370 / 082 - 319 350082 - 319 377maffizan@finas.my
Ahmad Faizal HassanKetua Audit Dalam03- 4104 130903-4104 1324faizal@finas.my
Ahmad Junaidi ReappaiPustakawan03 - 7968 208103- 7968 2052junaidi@finas.my
Mohamad Syimir Alfi ZahariKetua Penolong Pengarah Komunikasi Korporat03- 4104 133603-4104 1448syimiralfi@finas.my
Mohd Fitry Mohd ShahariPenolong Pengarah Integriti03- 4104 134603-4104 1324mfitry@finas.my
Mat Sapar Mat SaadPenolong Pegawai Penguatkuasa (Ketua Zon Selatan)07-353 8870 07-3537758matsapar@finas.my
Mohd Sa'ad OsmanPenolong Pegawai Penguatkuasa (Ketua Cawangan Sarawak) 019-4483061082-246273 /082-319377saad@finas.my
Anuar Zainon Penolong Pegawai Penguatkuasa (Ketua Cawangan Sabah) 088-233252 088-246960anuar@finas.my
Zulkurnanin HassanPenolong Pegawai Penguatkuasa (Ketua
Zon Utara)
04- 537 2425 04-537 2428zulkurnanin@finas.my
Saharudin RasipPenolong Pegawai Penguatkuasa (Ketua Zon Timur) 09 - 5156 281 09 - 5131 078saharudin@finas.my