NAMA PEGAWAIJAWATANNO TELEFONNO FAXEMAIL
Dato' Fauzi @ Pauzi AyobKetua Pengarah03-4104 1302603-41041313fauzi@finas.my
Nadiatulakma SulaimanSetiausaha Pejabat03-4104 1302603-41041313nadiasulaiman@finas.my
Mohd Zulhusni ShamsudinPegawai Khas03-4104 1479603-41041313zulhusni@finas.my
Azmir MutalibTimbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)03-4104 1303603-41041477azmir@finas.my
Nurul Afini Binti Abdul RahimSetiausaha Pejabat03-4104 1304603-41041477nurul@finas.my
Haji Abdul Khalid MaulodPengarah Bahagian Dasar & Penyelidikan khalid@finas.my
Mohd Fazli Abdul AzizPengarah Bahagian Pelesenan & Penguatkusaanfazli@finas.my
Mohd Zulkifli Ab. WahabPengarah Bahagian Pembangunan Industrizulkifli@finas.my
Hassan Asbor Bin Hassan MutaatPengarah Bahagian Kejuruteraan03-4104 141803-4104 1334hassan@finas.my
Faridah MohamedSetiausaha Pejabat03-4104 146203-4104 1334faridah@finas.my
YM Raja Mohamad Adhzim Bin Raja AhmadPengarah Bahagian Teknologi Audio Visual03-7968 210503-7968 2052adhzim@finas.my
Raja Khairul Azman Raja Abd. KarimPengarah Bahagian Khidmat Pengurusankhairulazman@finas.my
Hjh Subaidah Md TopPengarah Bahagian Produksi03-7968 285903-79682052subaidah@finas.my
Hasnah AriffinAkauntan Bahagian Kewangan03- 4104 131803- 4104 1450hass@finas.my
Ahmad Faizal HassanKetua Unit Audit Dalamfaizal@finas.my
Mohd Fitry Mohd ShahariUnit Integriti03- 4104 134603-4104 1324mfitry@finas.my
Mat Sapar Mat SaadZon Selatan07-353 8870 / KOD 819907-3537758matsapar@finas.my
Hairudin Bin TumiranZon Timur09-515 6281 / KOD 810509-513 1078hairudin@finas.gov.my
Mohd Sa'ad OsmanCawangan Sarawak019-4483061082-246273 /082-319377saad@finas.my
Zulkurnanin HassanCawangan Sabah088-233252 / KOD 8103088-246960zulkurnanin@finas.my
Anuar ZainonZon Utara04- 537 2425 / KOD 820204-537 2428anuar@finas.my