NAMAJAWATANNO PEJABATNO FAKSALAMAT E MEL
Profesor Dr. Md Nasir IbrahimKetua Pegawai Eksekutifmdnasir@finas.my
Mohamad Syimir Alfi ZahariPegawai Khassyimiralfi@finas.my
Nurul Asyiqin Mohd NasiruddinSetiausaha03-4104 1302nurul.asyiqin@finas.my
Rozita Waty RidzuanTimbalan Ketua Pengarah Pengurusanrozita@finas.my
Nadhrah Al-Nur Binti RosliSetiausaha Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)03-7968 1154nadhrah@finas.my
YBrs. Encik Syirfan Indra Mitra Surya bin HussinTimbalan Ketua Pengarah (Produksi & Teknikal)syirfan@finas.my
Nurul Afini A. RahimSetiausaha Pengarah Pemasaran03-4104 1462nurul@finas.my
Muhammad Ar-Riyyan Bin Mohamad RoslanPengarah Pembangunan Industriryan@finas.my
Nurul Hazwani Bt. OthmanSetiausaha Timbalan Ketua Pengarah Pengurusannurulhazwani@finas.my
YM Raja Khairul Azman Raja Abd. Karim

Pengarah Pemasaran03 - 4104 1305khairulazman@finas.my
Nurul Marlisa Abdul ShukorSetiausaha marlisa@finas.my
YM Ts. Raja Mohamad Adhzim Bin Raja Ahmad

Pengarah Kejuruteraan03-7968 213703-7968 1137adhzim@finas.my
Faridah MohamedSetiausaha 03- 4104 1372faridah@finas.my
Ahmad Syazli Muhd KhiarPengarah Kreatif Teknikal03 - 7968 115203 - 7968 1137syazli@finas.my
Nur Liyana Binti IsmailSetiausaha Pengarah Kreatif Teknikal03- 7968 115203- 7968 1137nurliyana@finas.my
Idris Torman Pengarah Teknologi Audio Visual03-7968 210503-7968 2052idris@finas.my
Mohd Zokifli Mohamad Abu BakarPengarah Khidmat Pengurusan03- 4104 138803- 4107 5216zokifli@finas.my
Ruzita Bt Alias

Pengarah Bahagian Dasar dan Penyelidikan03 - 4104 134403-4104 1415ruzita@finas.my
Mohd Fazli Abdul AzizPengarah Pengurusan Produksi03 - 7968 213703 - 7968 1137fazli@finas.my
Noorzillawati Binti YahyaPengarah Pelesenan & Penguatkuasaan03 - 4104 145903-4104 1334noorzillawati@finas.my
Abd Halim Bin Haji AnenPengarah Bahagian Galakan Penggambaranabdhalim@finas.my
Mohd Nazrul Shah HamidPengarah Bahagian Makmal03 - 7968 209203-7956 7463nazrul@finas.my
Mohammad Rizal Mohamed Yunus
Pengarah FINAS Borneo082- 319370082- 319377rizalmy@finas.my
Nor Haliza HamzahPengarah Kewanganhaliza@finas.my
Muhamad Adli Bin HamdamAkauntan Kanan Bahagian Kewangan03-4104 176703-41041477adli@finas.my
Maffizan SaupieKetua Penolong Pengarah FINAS Cawangan Sarawak (Borneo)082-319 370 / 082 - 319 350082 - 319 377maffizan@finas.my
Ahmad Faizal Bin HassanKetua Penolong Pengarah Unit Audit Dalam03- 4104 130903-4104 1324faizal@finas.my
Ahmad Junaidi ReappaiKetua Penolong Pengarah Unit Mediatheque03 - 7968 208103- 7968 2052junaidi@finas.my
Siti Nor Aiysha MasarudinKetua Penolong Pengarah Unit Komunikasi Korporat03- 4104 133603-4104 1448sitinoraiysha@finas.my
Mohd Fitry Mohd ShahariPenolong Pengarah Unit Integriti03- 4104 134603-4104 1324mfitry@finas.my
Mohd Amir Izuan ArsatKetua Zon Selatan07-353 8870 / 0 12-605 713407-3537758amir.izuan@finas.my
Zulkurnanin HassanKetua Cawangan Pelesenan dan Penguatkuasaan (Sarawak) 0 19-834 0782082-246273 /082-319377zulkurnanin@finas.my
Anuar Zainon Ketua Cawangan Pelesenan dan Penguatkuasaan (Sabah) 088-233252 / 0 12-346 4536088-246960anuar@finas.my
Hazmin Mohamad HusinKetua Zon Utara04- 537 2425 / 0 12-367 345704-537 2428hazmin@finas.my
Mahmood JaffarKetua Zon Timur 09 - 5156 281 / 0 19-559 4716 09 - 5131 078mahmood@finas.my