NAMAJAWATANNO PEJABATNO FAKSALAMAT E MEL
Dr. Ahmad Idham bin Ahmad NadzriKetua Pegawai Eksekutif03-7968 2120/ 212703-7956 7463ahmadidham@finas.my
Nurul Marlisa Abdul ShukorSetiausaha Ketua Pegawai Eksekutif03-4104 146203-4104 1334marlisa@finas.my
Rozita Waty RidzuanTimbalan Ketua Pengarah Pengurusan03-4104 136203-4104 1362rozita@finas.my
Rozita Waty RidzuanPengarah Pembangunan Industri03-4104 136203-4104 1362rozita@finas.my
Nurul Hazwani Bt. OthmanSetiausaha Pengarah Pembangunan Industri03-4104 137203-4104 1362nurulhazwani@finas.my
YM Raja Mohamad Adhzim Bin Raja Ahmad Timbalan Ketua Pengarah Produksi dan Teknikal03-7968 213703-7968 1137adhzim@finas.my
YM Raja Mohamad Adhzim Bin Raja Ahmad Pengarah Kejuruteraan03-7968 213703-7968 1137adhzim@finas.my
YM Raja Khairul Azman Raja Abd. KarimPengarah Pemasaran03-4104 135403-4106 8509khairulazman@finas.my
Nik Hafizah Hazwanee Nik AnuarSetiausaha Pengarah Pemasaran03-4104 130003-4106 8509fiza@finas.my
Idris Torman Pengarah Teknologi Audio Visual03-7968 210503-7968 2052idris@finas.my
Mohd Fazli Abdul AzizPengarah Bahagian Dasar dan Penyelidikan03 - 4104 134403-4104 1415fazli@finas.my
Norashikin Mohd NorBahagian FIMI03-4104 143303 - 4106 8509shikin@finas.my
Mohd Zokifli Mohamad Abu BakarPengarah Khidmat Pengurusan03- 4104 138803- 4107 5216zokifli@finas.my
Ahmad Syazli Muhd KhiarPengarah Kreatif Teknikal03 - 7968 115203 - 7968 1137syazli@finas.my
Nur Liyana Binti IsmailSetiausaha Pengarah Kreatif Teknikal03- 7968 115203- 7968 1137nurliyana@finas.my
Muhammad Ar-Riyyan RoslanPengarah Pengurusan Produksi03 - 7968 213703 - 7968 1137ryan@finas.my
Muhamad Adli Bin HamdamAkauntan Kanan Bahagian Kewangan03-4104 176703-41041477adli@finas.my
Abdul Halim AnenPengarah Pelesenan & Penguatkuasaan03 - 4104 145903-4104 1334abdhalim@finas.my
Mohd Nazrul Shah Hamid
Pengarah FINAS Borneo082- 319370082- 319377nazrul@finas.my
Maffizan SaupieKetua Penolong Pengarah FINAS Cawangan Sarawak082-319 370 / 082 - 319 350082 - 319 377maffizan@finas.my
Ahmad Faizal Bin HassanKetua Penolong Pengarah Unit Audit Dalam03- 4104 130903-4104 1324faizal@finas.my
Ahmad Junaidi ReappaiKetua Penolong Pengarah Unit Mediatheque03 - 7968 208103- 7968 2052junaidi@finas.my
Mohamad Syimir Alfi ZahariKetua Penolong Pengarah Unit Komunikasi Korporat03- 4104 133603-4104 1448syimiralfi@finas.my
Mohd Fitry Mohd ShahariPenolong Pengarah Unit Integriti03- 4104 134603-4104 1324mfitry@finas.my
Mohd Amiruddin ZainalBahagian Makmal03 - 7968 209203-7956 7463amiruddin@finas.my
Mat Sapar Mat SaadPenolong Penguatkuasa (Zon Selatan)07-353 8870 07-3537758matsapar@finas.my
Mohd Sa'ad OsmanPenolong Penguatkuasa(Sarawak) 019-4483061082-246273 /082-319377saad@finas.my
Anuar Zainon Penolong Penguatkuasa (Sabah) 088-233252 088-246960anuar@finas.my
Zulkurnanin HassanPenolong Penguatkuasa (Zon Utara) 04- 537 2425 04-537 2428zulkurnanin@finas.my
Saharudin RasipPenolong Penguatkuasa (Zon Timur) 09 - 5156 281 09 - 5131 078saharudin@finas.my